Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman yer almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabilinden yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas sinein bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak sinein mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece alışkanlıklarını tebdil etmek ve insanoğluın elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets sunmak sinein tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yaraşıklı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı sinein mutasavvertır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması hasebiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara gereğince elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın bağışlamak sinein mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilgili yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden özge duman ürünleri kabilinden bağımlılık bünyecı olabileceği dair uyarılar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve özge keyif sorunlarına illet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuştur.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara gereğince elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas sinein tercih edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara gereğince elan az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yaraşıklı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve keyif önerilerine yaraşıklı şekilde kullanmalıdırlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://arastirmagelistirme.name.tr/ http://uctekerbisiklet.name.tr/ https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ https://hakkariotelleri.name.tr/ https://zamanyonetimi.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye