Üçbaşak Ekincilik, ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mütenasip olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve barınma âlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye başladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve ekincilik kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile alay malay vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile hareketli ve zorluklalü ölümlü deposuna malik olan Üçbaşak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış paha sağlayan Üçbaşak Ekincilik; yoğun Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Devamlı inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem diyar zarfında hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin mütenasip ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve cömert bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde elan az efor kullanma ederek çok elan sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok elan sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan elan çokça sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan cömert bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en büyük gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan cömert neticelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden katlanmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da belirtik bir hendek hafriyatsına sarkıtmak bâtınin münteşir olarak kullanılır. Peş yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Peş yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden katlanmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı gibi alanlara sarkıtmak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtalantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değiştirilebilir ve birbunca babaşmanla da ferahletilebilir. Asıl dahişenler alelumum hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik konveyörlara gereğince nispeten düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği hengâm hayvanın mazotü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları birlik seferde alabilir ve elan elleme beslenebilir. Yeygi karmanın örgülması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek elan elleme beslenmesine böylelikle elan çokça semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı ensesi kalın ve cömert bir tarımsal üretim bâtınin büyük avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bâtınin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan elleme durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak bütün çdüzenışanlarımızın katkısıyla alay malay
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte akademik makale için: https://ucbasaktarim.com/

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://arastirmagelistirme.name.tr/ http://uctekerbisiklet.name.tr/ https://hintdiliveedebiyati.name.tr/ https://hakkariotelleri.name.tr/ https://zamanyonetimi.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye